KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252940

nr 1425 2940

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, Höst i byn, monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x67

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 20:01:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg