KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16322113

nr 1632 2113

Agda Holst

(1886-1976), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1938, Kaktus. Olja på pannå, 37x28 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm

Agda Holst, svensk målare född i Kristianstad 1886, död 1976.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 15 juli 2024
kl 18:04:49

12/7 13:41:57 1      1.500 kr
15/7 17:55:39 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Agda Holst

Läs mer om Agda Holst