KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824029

nr 1382 4029

Adolf Säfve, Landskap, Signerad. Olja på pannå, 29x59 cm, yttermått inklusive ram: 37x67

Konditionsrapport: skadad duk

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:30:03

27/2 14:48:04 1      100 kr
1/3 18:16:12 2      Vinnande bud