KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15684204

nr 1568 4204

Adolf Jansson, vår i stad, Signerad. Olja på pannå, 49x67 cm, yttermått inklusive ram: 67x84 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 18:52:59