KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343259

nr 1234 3259

A Henriksson. Signerad, daterad 77. Olja på duk, 46x54

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:30:46