KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306268

nr 1630 6268

A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm, yttermått inklusive ram: 75x111 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:53:12

1/7 19:54:08 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor