KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207276

nr 1520 7276

1800-tal, Månsken, ej signerad. Olja på duk, 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 36x46 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:28:11