KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034223

nr 1603 4223

1700-/1800-tal, Mansporträtt, uppfodrad duk, 66x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x75 cm. Ej signerad

Kondition: slitage, skador

Utrop:

5.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:57:49

28/2 13:22:09 1      Vinnande bud