KONST / Oljemålningar / Olja på plåt 16999276

nr 1699 9276

Olja på plåt

Bo Andersson. Signerad KGBA, Daterad 2010, ej ram, 35x26 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 maj 2025
kl 20:23:23

4/5 15:55:26 1      Vinnande bud