SILVER & METAL / Silver / Nickel silver 8371590

nr 837 1590

NICKEL SILVER

set of, miscellaneous, slitage/skador.

Parti, diverse

Condition: slitage/skador

700

SEK 900

Monday July 29 2013
at 18:25:45