ÖVRIGT / Mattor / Nordvästpersisk 8285658

nr 828 5658

Nordvästpersisk

Tidigt 1900-tal, 118 x 228

Konditionsrapport: jämnt ställvis slitage, två hål

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 20 maj 2013
kl 20:26:03

20/5 13:21:29 1      1.500 kr
20/5 17:42:07 2      Vinnande bud

  • Tema