FURNITURE / Tables / Bedside table 6068142

nr 606 8142

BEDSIDE TABLE

one pair, birch wood, height: 67, wear, damages.

1 par, Björk, höjd: 67

Condition: slitage, skador

100

SEK 1800

Monday October 26 2009
at 18:30:50