MÖBLER / Bord / Nattygsbord 12645508

nr 1264 5508

Nattygsbord

Ett par, 1950-tal, Längd: 52 cm. Djup: 31 cm, höjd: 52cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:56:24

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor