MÖBLER / Bord / Nattygsbord 13396257

nr 1339 6257

Nattygsbord

Ett par. Bredd: 39 cm. Djup: 42 cm, höjd: 58 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 19:51:48

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor