SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Nattljusstakar 15092014

nr 1509 2014

Nattljusstakar

Ett par, silver, PAW, 1866. Höjd: 6,5 cm. Vikt: 102g

Kondition: bägge med skador och smärre bruksslitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 12 december 2022
kl 18:24:38

11/12 23:40:23 1      1.000 kr
12/12 18:19:38 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 12 dec

Silver

Läs mer om Silver
Silver