GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Monterskåp 6627814

nr 662 7814

Monterskåp

figurscen, Kina, 1800-tal, 27x27

Kondition: skador

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 oktober 2010
kl 17:05:54