KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrer 14044038

nr 1404 4038

Miniatyrer

8 st, Signerade. Motivet: 8x6, yttermått inklusive ram: 14x11 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:29:45

14/6 22:24:49 1      300 kr
21/6 19:21:13 2      Vinnande bud