MÖBLER / Byråar, sekretärer / Miniatyrbyrå 16737215

nr 1673 7215

Miniatyrbyrå

sybaron, 1800-tal, med lönnfack, björk. Bredd: 14 cm. Djup: 9 cm. Höjd: 17 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 20 januari 2025
kl 18:41:20