MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 15597019
nr 1559 7019
CARPET
Rosenkelim, 200x310, wear, damages, colourbleed.
Rosenkelim, 200x310 cm
Condition: slitage, skador, färgblödningar
1000
SEK 1400
Monday August 28 2023
at 20:28:30
500 kr
1.000 kr
600 kr
700 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.300 kr