MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 11007136

nr 1100 7136

CARPET

Röllakan, 1950s, 170x235, wear.

Röllakan, 1950-tal, 170x235

Condition: slitage

1000

SEK 2800

Monday April 3 2017
at 20:29:23