MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 8516561
nr 851 6561
CARPET
rölakan carpet, 215 x 320, wear, damages, stains.
Rölakan, 215 x 320
Condition: slitage, skador, fläckar
800
SEK 450
Monday October 7 2013
at 19:17:00
4/10 10:37:13
7/10 17:30:21
400 kr