MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 11356211
nr 1135 6211
CARPET
oriental, Galleri, 95x418, wear, damages.
orientalisk, Galleri, 95x418
Condition: slitage, skador,gamla malskador
1000
SEK 900
Monday October 9 2017
at 20:40:37
800 kr
700 kr
800 kr (Robot)