MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 11312471
nr 1131 2471
CARPET
oriental, bukhara, 184x264, wear, damages.
Orientalisk, Bochara, 184x264
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1700
Monday September 25 2017
at 19:08:44
1.000 kr
800 kr
900 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr