MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 13546305
nr 1354 6305
CARPET
oriental, Bakhtiari, 157x261, 1940s, wear.
Orientalisk, Bakhtiari, 157x261,1940-tal
Condition: slitage
800
SEK 1000
Monday October 19 2020
at 20:38:59
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
500 kr
800 kr
900 kr