ÖVRIGT / Mattor / Matta 11755433

nr 1175 5433

Matta

orientalisk, Antik, 249x365

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 16 april 2018
kl 19:09:05

Orientmatta