ÖVRIGT / Mattor / Matta 15464113

nr 1546 4113

Matta

orientalisk, 113x305 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juni 2023
kl 20:46:00

Orientmatta