GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 12826076
nr 1282 6076
Matservisdelar
Rörstrand, Sent 1800-tal, 19 + 13 delar
Kondition: slitage, krackeleringar, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:39:59
500 kr
600 kr
800 kr
Rörstrand