GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 6122646
nr 612 2646
Matservisdelar
11 del, "Florence", Gustavsberg
Kondition: nagg, slitage
Utrop:
100 kr
måndag 30 november 2009
kl 18:50:12
Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio