GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 7063089
nr 706 3089
DINNERWARE
65 delar, Gustafsberg, 'Florilla', wear, nagg.
65 delar, Gustafsberg, 'Florilla'
Condition: slitage, nagg
1500
SEK 1200
Monday August 1 2011
at 18:10:12
750 kr
900 kr
1.100 kr