GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 11676292

nr 1167 6292

DINNERWARE

20 parts, Gustafsberg, 1918, wear, damages.

20 delar, Gustafsberg, 1918

Condition: slitage, skador

SEK 800

Monday Mars 5 2018
at 20:11:45