GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 6732340
nr 673 2340
DINNERWARE
ca 35 del, Vineta, wear, damages.
ca 35 del, Vineta
Condition: slitage, skador
100
SEK 500
Monday December 13 2010
at 19:27:31
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr