GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 5508482
nr 550 8482
Matservisdelar
ca 65, Rörstrand, mod lila spets
Kondition: krackeleringar, slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 3 november 2008
kl 17:51:17
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Rörstrand