GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 7451467

nr 745 1467

DINNERWARE

ca 20 del, Gustafsberg, "Dresden", skador/ slitage.

ca 20 del, Gustafsberg, "Dresden"

Condition: skador/ slitage

600

SEK 400

Monday Mars 5 2012
at 18:17:54