GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 16609368

nr 1660 9368

Matservis

Sent 1800-tal, "Atribut", Rörstrand

Kondition: slitage, lite missfärgningar

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 november 2024
kl 19:24:29

25/11 19:19:29 1      Vinnande bud

Rörstrand