GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 13732013

nr 1373 2013

Matservis

54 delar. "Stockholm", Rörstrand. Flintgods. 10 flata tallrikar, 11 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 assietter, 8 uppläggningsfat, 1 terrin, 1 kanna

Konditionsrapport: krackelyrer, nagg, fläckar

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:38:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm
Rörstrand