GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 14281003

nr 1428 1003

Matservis

30 delar, Rörstrand, "1799 års modell", (1800-1820). Diameter: 20-25 cm

Konditionsrapport: slitage, nagg

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:12:10

  • Klassiska
  • 25 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Rörstrand