GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 14776200

nr 1477 6200

Matservis

1950-tal ca 50 delar

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:45:49