MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14823181

nr 1482 3181

Matsalsgrupp

mahogny, 7 delar. Diameter: 110, höjd: 73 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:07:19

15/8 10:19:39 1      Vinnande bud