MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14739441
nr 1473 9441
Matsalsgrupp
Gustaviansk stil, 11 delar, Bord + 10 stolar. Diameter: 113. Höjd: 75 + 3 iläggx48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:19:21
600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Den Gustavianska stilen