MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14823143
nr 1482 3143
Matsalsgrupp
gustaviansk stil, bord + 6 stolar. 73 cm + 1 ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:41:58
100 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Den Gustavianska stilen