MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14776161

nr 1477 6161

Matsalsgrupp

7 delar, Rokoko-stil Bord + 5 stolar + 1 karmstol, Marmorerad, diameter: 120, höjd: 74 cm, en ilägg 50 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:23:06

2/7 00:51:26 1      Vinnande bud