MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 13767252

nr 1376 7252

Matsalsgrupp

5 delar, Gustaviansk stil. Diameter: 110cm, höjd: 74cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:27:41

Den Gustavianska stilen