MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14076278

nr 1407 6278

Matsalsgrupp

9 delar, England 6 + 2 + 1. Längd: 158, djup: 100 cm, höjd: 76,2 st ilägg a 55 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:19:41