MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14461036

nr 1446 1036

Matsalsgrupp

13 delar, 1880-tal, 12 stolar med präglat läder. Dekor med lejon. Längd: 157 cm. Djup: 128 cm. Höjd: 76 cm, iläggsskivor, 3stx48cm

Konditionsrapport: slitage

måndag 31 januari 2022
kl 18:52:41

  • Klassiska
  • 31 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska