MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 5908436

nr 590 8436

Matsalsbord

40-tal, Arkitekt C M Berggren, Dia 110 H. 75

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 13 juli 2009
kl 19:58:58