MÖBLER / Bord / Matbord 13598360

nr 1359 8360

Matbord

Teak. Bredd: 150 cm. Djup: 93 cm. Höjd: 75 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

måndag 9 november 2020
kl 20:01:32