MÖBLER / Bord / Matbord 14156069

nr 1415 6069

Matbord

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 18:12:40

28/8 18:25:26 1      100 kr
29/8 22:42:38 2      Vinnande bud