MÖBLER / Bord / Matbord 13767255
nr 1376 7255
Matbord
mahogny. Diameter: 120cm, höjd: 73cm, 3st iläggsskivor, 3x56cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:29:48
100 kr
150 kr
200 kr