MÖBLER / Bord / Matbord 15207457

nr 1520 7457

Matbord

mahogny, Gus stil. Diameter: 110 cm, höjd: 72 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:05:29

4/2 15:12:08 1      Vinnande bud