MÖBLER / Bord / Matbord 13978252

nr 1397 8252

Bruno Mathsson

(1907-1988), Sverige

Matbord, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Björk / björkrot, Etikettmärk: Bruno Mathsson International. Bredd: 200. Djup: 100 cm. Höjd: 70 cm

Konditionsrapport: slitage, fanérskador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:32:44

17/5 20:27:44 1      Vinnande bud
17/5 20:29:05 1      justering av budtak

Bruno Mathsson

Läs mer om Bruno Mathsson